WhoAmi/

Ziyaretçi


Who Am I Hakkında


12 Mayıs 2017 Tarihin de bu yola atılmamızın yegane temeli, Linux platformlarına karşı duyduğumuz, karşılıksız sevgidir. Who Am I olarak biz istiyoruz ki, Kullanıcılara Linux'un işlevselliğini rahat ve sağlıklı bir şekilde anlatarak, Yeni kullanıcılar oluşturmak. Aktifliğini yitirmiş ve bir o kadar aktif olmayan tüm Linux forumlarını yeniden canlandırmak istiyoruz. Linux ağırlıklı teknoloji haberleri yayınlayarak. Kullanıcılarımıza bilgi aşılamak istiyoruz.

Etkinlikler yaparak linux'u tüm Türkiye ye, kişisel kullanıma uygun olduğunu ikna etmeye çaba gösteriyoruz. Open Source projelerini destekleyerek gelişimlerine bir nebze bile olsa katkı sağlamak istiyoruz. Biz bir aile olmak istiyoruz ve bu ailede senin de olmanı istiyoruz.

Wiki kaynaklarının bir çoğunu ekibmiz ile türkçeye mümkün olduğunda translate ederek, kendi wikimiz de yayınlamaya çalışıyoruz. Bu sayede kullanıcıların sorunlarını daha sağlıklı çözebileceklerine inanıyoruz.

12 Mayıs 2017 de proje bugünü gördüğün de (3 Haziran Cumartesi), kendinden emin bir şekilde ilerlediğini biliyoruz. Kullanıcılarımız da bize bu konuda desteklerini hiç bir zaman esirgemediği gibi zamanlarının bir çoğunu forum da geçirmektedirler.

Henüz yolun çok başında olduğumuz için ilerlemelerimiz yavaş ve emin adımlar ile gidiyor. Bu süreçte size çok ihtiyacımız düşdüğünü lütfen unutmayın.

Bigchefstary - Yunus SENEM - Web Geliştirici

Ata - Ata ALTAŞ - Proje Lideri - Forum Yetkilisi

Barlow - Nurullah ISIRGAN - Forum Genel Yetkilisi

İletişim


Who Am I ile iletişime geçmek çok kolay, isterseniz e-mail ile isterseniz sosyal ağlarımızdan bizimle iletişime geçebilir aklınızdaki tüm soru ve sorunları çözüme kavuşturabiliriz.

info@whoami.gen.tr

Linux

Ubuntu

Arch

Debian

Elemantry

Kali Linux